Z ogromną przyjemnością informujemy, że Zespół Szkół nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie nawiązał współpracę
z Panem Marcinem Szafranem, właścicielem firmy Boster sp. z o.o. z Krasnegostawu.
W szkole zostaną zorganizowane szkolenia dla uczniów z różnych dziedzin budowlanych m.in. przygotowanie i malowanie dachów, zabezpieczenia posadzek i ścian betonowych, malowanie miejsc narażonych na wilgoć, lakierowanie parkietów
i zabezpieczenia drewna na zewnątrz.
Firma Boster sp. z o.o. wspólnie z polskimi firmami i korporacjami międzynarodowymi będzie przekazywać naszym uczniom nowinki techniczne jak i produktowe z w/w dziedzin.
Już 18.04.2024 r. rozpocznie się szkolenie dla uczniów w tematyce lakierowania parkietów oraz impregnacji i malowania drewna wewnątrz jak i na zewnątrz.
Liczymy, że współpraca z ww. firmą pozwoli możliwie najszybciej dostosować się młodemu człowiekowi do sytuacji na wymagającym rynku pracy.
Szkoła branżowa kuźnią specjalistów budowlanych.
Zachęcamy uczniów klas ósmych do wyboru szkół branżowych.
zetka